D. Wypych – usługi fotograficzne

Szybki Kontakt

Foto-Art-Studio

tel. +48 683757271
kom. + 48 604 709 393
kontakt@foto-art-studio.net

zakład czynny w dni powszednie
16.00 - 18.00

W innym terminie na zamówienie

Aktualności
Strefa Klienta

Obejrzyj Swoje Zdjęcia
Wejście do strefy klienta

3D-FOTO

STEREOSKOPIA to uzyskiwanie obrazu ( zdjęcia 3D) odtwarzającego efekt widzenia obuocznego, co zapewnia naturalne wrażenie głębi w scenie i bryłowatości przedmiotów.

Obraz lentikularny 3D, który można oglądać bez konieczności nakładania okularów. Można go uzyskać poprzez obróbkę stereopary wykonanej aparatem 3D lub wykorzystując jeden aparat (dwa zdjęcia z przesunięciem poziomym)

Dostępne formaty: od 9×13 cm do 18×24cm

Zdjęcie przekazywane jest dla klienta wklejone jest w kartonowe passe-partout dopasowane pod względem kolorystycznym

Obraz lentikularny FLIPto dwa zdjęcia widoczne naprzemiennie w zależności od kąta patrzenia.Efekt ten mozna tworzyć z dwóch zdjęć poziomych lub pionowych. Najlepszą jakość uzyskuje sie z obrazów o podobnej kolorystyce.

Zakład wykonuję obrazy lentikularne o formatach od 9×13 cm do 18×24 cm

Wooble 3D– inaczej animowany gif wykonany w oparciu o stereoparę. Efekt ten pozwala na symulację głębi i wstępną, wizualną ocenę spodziewanych efektów 3D.Inne nazwy tego efektu – wiggle stereo vision – jigglevision = VISIDEP
dscf9203_colorm Anaglify – technika obrazowania stereoskopowego polegająca na nałożeniu na siebie zabarwionych zdjęć stereopary, lekko przesuniętych w linii poziomej. W efekcie otrzymujemy obraz w dopełniających barwach. Do ogladania w ten sposób przygotowanych obrazów potrzebne są specjalne okulary (w tym przypadku typu red – cyan).
stereoskop  Karty stereoskopowe– Pary takich fotografii (stereopary) oglądamy się przy pomocy przyrządu (stereoskopu) z dwiema soczewkami, przez które każde oko widzi tylko jedno ze zdjęć stereopary. Niewątpliwą zaletą jest doskonała przestrzenność.Karty wykonywane są w postaci wysokiej jakości wydruków fotograficznych obustronnie laminowanych.Zdjęcia należy przesyłać w postaci plików MPO, JPS lub par obrazów (lewy, prawy)Do każdego zamówienia w ilości 10 szt stereoskop jest dołączany gratis

Kontakt i zamówienia (napisz aby otrzymać aktualny cennik usług i odbitek 3D)

Opublikowane na stronach internetowych www.foto-art-studio.net materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zapraszam na moją stronę poświęconą w całości fotografii 3D.

Karty stereoskopowe 3D

stereoskop Pary takich fotografii (stereopary) oglądamy się przy pomocy przyrządu (stereoskopu) z dwiema soczewkami, przez które każde oko widzi tylko jedno ze zdjęć stereopary. Niewątpliwą zaletą jest doskonała przestrzenność.

Karty wykonywane są w postaci wysokiej jakości wydruków fotograficznych obustronnie laminowanych.

Zdjęcia należy przesyłać w postaci plików MPO (Fuji Finepix Real 3D), JPS lub par obrazów (lewy, prawy)

Do każdego zamówienia w ilości 10 szt stereoskop jest dołączany gratis.

Nowe wzory okładek fotoalbumów

Staranne, solidne wykonanie każdego wzoru okładki to gwarancja i satysfakcja z zamawianego produktu. Wszystkie podane wzory okładek mogą zostać wykonane z włoskiej skóry naturalnej Classic bądź Exclusive, eco-skóry BOND bądź z taniego materiału typu Vinyl. Ozdobne reliefy, możliwość umieszczenia zdjęcia na okładce, wykonanie graweru laserowego z napisami bądź grafiką, wkładki z metalu, złocenie i stemplowanie nadają okładkom indywidualny charakter.