D. Wypych – usługi fotograficzne

Szybki Kontakt

Foto-Art-Studio

tel. +48 683757271
kom. + 48 604 709 393
kontakt@foto-art-studio.net

zakład czynny w dni powszednie
16.00 - 18.00

W innym terminie na zamówienie

Aktualności
Strefa Klienta

Obejrzyj Swoje Zdjęcia
Wejście do strefy klienta

TUPLICE

Na tych stronach pragnę przedstawić walory naszej pięknej miejscowości.

Gmina Tuplice położona jest w środkowej części powiatu żarskiego, zachodniej części województwa lubuskiego. Znajduje się w bliskim sąsiedztwie autostrady Berlin-Wrocław i przejścia granicznego w Olszynie, na trasie linii kolejowej Łódź Kaliska ? Forst (w Niemczech). Powierzchnia gminy złożonej z 13 wsi sołeckich wynosi 66 km2 , i zamieszkuje ją 3,5 tysiąca mieszkańców. Około 60% jej powierzchni zajmują lasy, pełne grzybów, jagód, zwierząt i dzikiego ptactwa.

Największym bogactwem gminy są jeziora i lasy, obfitujące w grzyby i jagody, będące siedliskiem zwierząt, dzikiego ptactwa i ryb. Stanowią one idealne warunki do wypoczynku, uprawiania wędkarstwa, wycieczek pieszych, rowerowych i konnych. Gmina stara się rozbudować bazę turystyczną wspierając inicjatywę indywidualną i wszelkie inwestycje zmierzające w tym kierunku.

Poniżej pokaz zdjęć trójwymiarowych wykonanych na terenie naszej gminy

(wymagane okulary anaglifowe red-cyan)

 

Karty stereoskopowe 3D

stereoskop Pary takich fotografii (stereopary) oglądamy się przy pomocy przyrządu (stereoskopu) z dwiema soczewkami, przez które każde oko widzi tylko jedno ze zdjęć stereopary. Niewątpliwą zaletą jest doskonała przestrzenność.

Karty wykonywane są w postaci wysokiej jakości wydruków fotograficznych obustronnie laminowanych.

Zdjęcia należy przesyłać w postaci plików MPO (Fuji Finepix Real 3D), JPS lub par obrazów (lewy, prawy)

Do każdego zamówienia w ilości 10 szt stereoskop jest dołączany gratis.

Nowe wzory okładek fotoalbumów

Staranne, solidne wykonanie każdego wzoru okładki to gwarancja i satysfakcja z zamawianego produktu. Wszystkie podane wzory okładek mogą zostać wykonane z włoskiej skóry naturalnej Classic bądź Exclusive, eco-skóry BOND bądź z taniego materiału typu Vinyl. Ozdobne reliefy, możliwość umieszczenia zdjęcia na okładce, wykonanie graweru laserowego z napisami bądź grafiką, wkładki z metalu, złocenie i stemplowanie nadają okładkom indywidualny charakter.